Zmizí režisér Igor Chaun podobně jako covid do Vánoc? Ezoterika v akci

Ilustrační foto. (Pixabay/KELLEPICS)

Ilustrační foto. | FOTO: Pixabay/KELLEPICS

Epidemie koronaviru pomohla zformovat a sešikovat jednotnou frontu bojovníků proti rozumu a vědě. Mezi antivaxery a popírače patří již tradičně nejen dr. Soňa Peková, ale také režisér Igor Chaun.

Pan Igor Chaun, známý jako režisér, zahájil novou kariéru virologa, vakcinologa a epidemiologa. Kde jinde než na facebooku a na youtube. Koncem minulého týdne napsal post: „Přátelé, dneska jsem se bavil s jedním sousedem v Praze na Letné. Je to dobrý člověk, šedesátník, sportovního typu, laskavého srdce, když teď měl tři dny volno, jel odklízet trosky jako dobrovolník na jižní Moravu po tornádu, prostě správný chlap.

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Na schodech jsme se skoro pohádali, rozhorlil se, že my, co se zatím nechceme nechat očkovat, ohrožujeme ty ostatní a jak je to bezohledné. A vlastně mi odvyprávěl celou tu škálu bludů, mystifikací a nevědomosti, která provází současnou covidovou hysterii. A je důsledkem chaotického tlaku vlády. A jejího škrcení svobodných informací, svobodné společnosti a svobodného života. Snažil jsem se mu vysvětlit, že očkování nebrání před nákazou, ale pouze zmírňuje eventuální průběh, že to není vakcinace, ale experimentální genová terapie nového typu, s dosud neznámými účinky v horizontu let.“

Pak ještě Igor Chaun dodal: „Očkovaný může být nebezpečnější než neočkovaný, protože může být skrytým roznašečem bez příznaků. A že pokud je to tedy dobrovolné, má se každý svobodně rozhodnout, zda zvolí riziko nemoci nebo riziko očkování. Podle své kondice, intuice a přesvědčení. S tím, že mám plný respekt k těm, kteří se očkují…“.

Drž se, ševče…

 „Rozhodl jsem se znovu vložit odkaz na tohle skvělé video, pro toho, kdo ještě neviděl, nový aktuální rozhovor s doktorkou Soňou Pekovou,“ pokračuje Igor Chaun. Jde o rozhovor z letošního roku, v němž kromě SARS-CoV-2 obvinila dr. Peková z umělosti i HIV.

Nyní se podívejme, nakolik je Igor Chaun k vyjádřením na téma virologie, epidemiologie, vakcína, ale jistě třeba i venerologie kompetentní. Je totiž provozovatelem ezoterického youtube videokanálu Goscha TV1. Jde o mimořádný, řekl bych až zásadní portál moderní medicíny, překladatelství, ale i životosprávy. Tento kanál má heslo: „Duchovní Cesta vede k Jednotě.“ Pořádá také schůzky odborníků na telepatii, léčitelství a ezoteriku s jejich diváky.  Říká jim Gošárna – a zde názvy několika velmi vědeckých videí z takové akce:

  • KOČKA, telepatický zářič z Vesmíru
  • Klinická smrt PO ZÁSTAVĚ SRDCE a setkání se zesnulou dcerou
  • Přišel Ježíš Kristus na planetu Zemi pouze jednou?
  • ASTROLOGICKÉ A KARMICKÉ souvislosti našich životů
  • DUCHOVNÍ ŽIVOT A UZEMNĚNÍ NA MATCE ZEMI
  • Paní Erika materializuje v ústech hřebíky

Z hlediska výživového je doslova k nakousnutí díl s názvem „SVĚTELNÝ KOŘEN – potravina budoucnosti?!“. Ale přiznejme si, že pan režisér přesto trochu slevil. Před několika lety měl video s hostem, který se dva roky živí pránou (rozuměj – dva roky nejí).

Když se někomu nezdá věda, ještě je tu svět tajemných sil. (Pixabay/TheDigitalArtist)

Nesmíme také zapomenout na překladatelský přínos Goscha TV1. Za zásadní počin považuji videa, přesněji, celý seriál videí o práci paní Ireny. První se jmenovalo „Paní Irena a ROZLUŠTĚNÍ VOYNICHOVA RUKOPISU – část 1. – Šifra paní Ireny.“ Vojničův rukopis je záhadná, několik set let stará kniha psaná neznámými šiframi a zpodobňující neznámé rostliny. V rukopisu psaném na pergamenu není ani jeden „překlep“, opravený znak, což ukazuje, že bylo autorovi úplně jedno, jaký neznámý znak následuje po jiném neznámém znaku. S největší pravděpodobností jde o zdařilý dobový padělek určený klientům zajímajícím se o záhady – nějakému Rudolfovi II. Režisér Chaun však našel paní Irenu, která Vojničův rukopis přeložila citem, a natočil o tom seriál.

Cizé termity

V závěru svého postu pak Igor Chaun píše o videu dr. Pekové, které odhalilo umělost koronaviru a HIV: „I proto, že po zveřejnění mělo na youtube přes 600 tisíc zhlédnutí a pak bylo cenzurou smazáno. Teď se na chvíli znovu objevilo. I proto, že v takzvaném svobodném tisku, na webu Forum 24, na  doktorku Pekovou a tohle video  vzápětí paranoidně hypochondricky zaútočil Jiří X. Doležal. Kdo neviděl, určitě se podívejte. A poslouchejte nejen ušima, ale i srdcem.“

Na FAMU zjevně neměli lékařskou terminologii. Hovoří wikipedie: „Hypochondrie, z řeckého hypochondrium – podžebří, je psychická porucha charakterizovaná až přehnaným a intenzivním zaměřením na vlastní zdravotní stav projevující se reálně ničím nepodloženým přesvědčením o vlastním vážném onemocnění.  Paranoia (řec. παράνοια, pošetilost, šílenství) je duševní porucha, vyznačující se bludy, chorobnými představami o vlastním ohrožení a stihomamem. Přehnané a nedoložené obavy o vlastní bezpečnost, někdy spojené s konspiračními teoriemi, se nazývají paranoidní. Paranoidní představy mohou být neurotického nebo i psychotického původu.“

Ilustrační foto. (Pixabay/Alexas_Fotos)

V mých článcích nebylo o mém (bohužel objektivně nevalném) zdraví vůbec nic. A konspirační teorii, coby jeden z projevů paranoi, ve svém článku určitě nešířím. Naopak opakovaně kritizuji dr. Pekovou, že konspirační hypotézu o umělém původu koronaviru, založenou na jejím dojmu, káže do médií. Chudák pan režisér si to prostě spletl. Příště by měl cizé termity (oprava, cizí termíny) používat uvážlivěji.

Co z toho plyne?

Podívejme se tedy na Chaunovu novou virologickou kariéru podrobněji: Nikdy nestudoval virologii ani epidemiologii, ale najednou má v těchto oborech perfektní přehled. Propaguje videa dr. Pekové, která proslula svým prohlášením, že koronavirus je umělý a že do loňských Vánoc zmizí. Vedle toho Igor Chaun také přiznává, že mRNA vakcína je „experimentální genová terapie nového typu“. Přitom – lidský genom je tvořen jinou kyselinou, DNA. Má-li však aplikace mRNA vakcíny na pana Chauna účinek „experimentální genová terapie“, má zřejmě i on, nejen koronavirus, zapsány dědičné informace v RNA. Což může znamenat jen jediné: Igor Chaun je taky umělý.

Zmizí do Vánoc?

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články