Známe Zemanův plán, jak dostat Rusy do Dukovan. Po volbách

Miloš Zeman s Vladimirem Putinem (ČTK)

Miloš Zeman s Vladimirem Putinem | FOTO: ČTK

Nové číslo Týdeníku FORUM tentokrát varuje před nebezpečím, které představuje působení prezidenta Miloše Zemana na Pražském hradě. Hlava státu je totiž zjevně i nadále přesvědčena, že je nutné nechat dostavbu Dukovan Ruské federaci. A to i přesto, že se jedná o zásadní bezpečnostní riziko.

HlídacíPes.org přináší nejen zjištění týkající se plánu, který je vyvrcholením mise Martina Nejedlého, ale také přehled vlivných lobbistů, kteří v Česku bojují za ruské zájmy. Dozvíte se i to, co už společnost Rosatom postavila či staví, a k celé věci přinášíme i komentáře.

PŘEDPLATNÉ ZDE

Ale nebojte se, nepíšeme jen o Zemanovi. Exkluzivně přinášíme fotografie z vyšetřovacích spisů ke kauze STOKA. Jestli nás takto hnutí ANO zachránilo od korupce, není se čemu divit, že to v České republice vypadá tak, jak to denně sledujeme.

Hovořili jsme s izraelskou velvyslankyní, přečíst si také můžete další díl rozhovoru s Andrejem Babišem mladším. Informujeme i o vážných problémech ústeckého hejtmana Jana Schillera.

Velký rozhovor nám tentokrát poskytl David Vávra (nejen) k velkému výročí divadla Sklep. Zaujal nás také comeback století – vrací se přece ABBA. Fotograf Jan Šibík byl u jedinečné návštěvy papeže Františka na Slovensku, naše zahraniční redakce se věnovala dopadům brexitu a přečíst si můžete také analýzu volebních průzkumů.

Ekonomika se zaměřuje na zvyšování daní a rubrika Rodinná firma tentokrát přináší naprosto unikátní záležitost – mečířství. Samozřejmě je tu i další díl Šarlatánů JXD, vyznamenání tentokrát uděluje režisér Fero Fenič a v historii se dočtete o osudu jedné z vůdčích osobností dadaismu Walteru Sernerovi.

Jestli už nechcete minout žádné číslo Týdeníku FORUM, předplaťte si jej ZDE! Podpoříte tím nezávislou žurnalistiku. Děkujeme!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články