Známe Zemanův plán, jak dostat Rusy do Dukovan. Po volbách

Miloš Zeman s Vladimirem Putinem (ČTK)

Miloš Zeman s Vladimirem Putinem | FOTO: ČTK

Nové číslo Týdeníku FORUM tentokrát varuje před nebezpečím, které představuje působení prezidenta Miloše Zemana na Pražském hradě. Hlava státu je totiž zjevně i nadále přesvědčena, že je nutné nechat dostavbu Dukovan Ruské federaci. A to i přesto, že se jedná o zásadní bezpečnostní riziko.

HlídacíPes.org přináší nejen zjištění týkající se plánu, který je vyvrcholením mise Martina Nejedlého, ale také přehled vlivných lobbistů, kteří v Česku bojují za ruské zájmy. Dozvíte se i to, co už společnost Rosatom postavila či staví, a k celé věci přinášíme i komentáře.

PŘEDPLATNÉ ZDE

Ale nebojte se, nepíšeme jen o Zemanovi. Exkluzivně přinášíme fotografie z vyšetřovacích spisů ke kauze STOKA. Jestli nás takto hnutí ANO zachránilo od korupce, není se čemu divit, že to v České republice vypadá tak, jak to denně sledujeme.

Hovořili jsme s izraelskou velvyslankyní, přečíst si také můžete další díl rozhovoru s Andrejem Babišem mladším. Informujeme i o vážných problémech ústeckého hejtmana Jana Schillera.

Velký rozhovor nám tentokrát poskytl David Vávra (nejen) k velkému výročí divadla Sklep. Zaujal nás také comeback století – vrací se přece ABBA. Fotograf Jan Šibík byl u jedinečné návštěvy papeže Františka na Slovensku, naše zahraniční redakce se věnovala dopadům brexitu a přečíst si můžete také analýzu volebních průzkumů.

Ekonomika se zaměřuje na zvyšování daní a rubrika Rodinná firma tentokrát přináší naprosto unikátní záležitost – mečířství. Samozřejmě je tu i další díl Šarlatánů JXD, vyznamenání tentokrát uděluje režisér Fero Fenič a v historii se dočtete o osudu jedné z vůdčích osobností dadaismu Walteru Sernerovi.

Jestli už nechcete minout žádné číslo Týdeníku FORUM, předplaťte si jej ZDE! Podpoříte tím nezávislou žurnalistiku. Děkujeme!