Znechucení u objednávky z fastfoodu. Žena v kyblíku našla kuřecí mozek

Ilustrační foto (pixabay.com/Free-Photos)

Ilustrační foto | FOTO: pixabay.com/Free-Photos

O výrobních postupech ve fastfoodech kolují legendy. Většinou nebývají moc veselé a svou neskutečností vzbuzují nedůvěru. Otřesný zážitek, o němž píše deník Daily Mirror, má za sebou mladá matka, která pořídila oběd v KFC. Co našla ve své objednávce, ji přesvědčilo, že už nikdy do tohoto řetězce nezajde.

Rebecca McLoughlinová se rozhodla, že místo vaření tentokrát nasytí svou rodinu populárním kyblíkem ze světoznámého fastfoodu. V nejbližší pobočce tedy koupila kuřecí evergreen a odnesla si ho domů.

Když po dvaceti minutách, kdy se do jídla pustil i její tříletý syn, narazila na zvláštní kus jídla, zpozorněla. „Jeden z kousků, do nějž jsem kousla, byl nějak bez chuti. Když jsem ho rozdělila, objevila jsem asi kuřecí mozek. Znechutilo mě to,“ vzpomíná třiadvacetiletá žena.

Další ráno bylo Rebecce špatně od žaludku, což bylo poslední kapkou, po níž došla k rozhodnutí, že KFC už nikdy nenavštíví. Navíc na sociálních sítích varovala před severolondýnskou pobočkou Harrow Wealdstone.

Jak se ukázalo, nebyla první, kdo si z místního občerstvení odnesl špatnou zkušenost. „Je to nejhorší místo. Přítel donesl kyblík kuřat, která uvnitř nebyla usmažená a páchla. Našli jsme dokonce i krev,“ napsala další žena. Někdy si z této prodejny prý můžete odnést i křídla, na nichž je stále peří.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články