Zoufalost ČSSD v jednom tweetu. Maláčová se raduje, že jsou lidé nemocní

Twitter

Jana Maláčová | FOTO: Twitter

Jak se má ČSSD? Dobře. Je ve vládě s komunisty a se stíhaným estébákem, který je pro většinu Evropy dotačním podvodníkem. Preference stále klesají. Jedna z ústředních postav strany však vymyslela originální způsob, jak vystavět skvělou kampaň. Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová se raduje z toho, že první pracovní den roku 2020 onemocnělo 9000 lidí.

„Čerstvá zpráva! Od včerejška bylo vydáno už 9000 eNeschopenek. Průměr z loňského ledna je kolem 10 tisíc neschopenek denně, takže eNeschopenka frčí naprosto stejně jako loni ta papírová. A navíc rychleji,“ zaradovala se Jana Maláčová na Twitteru.

Téma eNeschopenek opravdu pozorně sleduje. O pět hodin dříve se veselila nad tím, že vše funguje jak má. „Loučíme se s papírovou neschopenkou. Lékařům a zaměstnavatelům končí složité papírování, pacienti odcházejí z ordinace rovnou do postele a zaměstnavatelé hned vědí, na čem jsou. Od včerejška jsme zaevidovali už přes 6000 eNeschopenek. Všechno šlape, jak má!“ napsala ministryně.

U každé této informace nezapomněla zmínit ČSSD. Znamená to tedy, že sociální demokraté už jsou tak zoufalí, že si staví kampaň na radosti z devíti tisíc nemocných v první pracovní den? A to je tedy to jediné, co ČSSD Babiš s Falmerem-Filipem dovolili, aby si jako vládní úspěch přisvojili? To je moc hezké.

Zkrátka neštěstí jménem ČSSD ve vládě estébáka zdárně pokračuje. Na tom, aby sociální demokracie po příštích volbách zcela zapadla kamsi mimo Sněmovnu nepracuje usilovně jen Jan Hamáček, ale zdárně mu pomáhají i další straníci. Kromě veselé Jany Maláčové je to i obdivovatel Ruska a dezinformací Jaroslav Foldyna a další zajímavé osobnosti. Pěkně, ČSSD, pěkně!

 

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner