Zpěvačka Franklinová chystá poslední album a odchod do důchodu

Aretha Franklin  (youtube.com)

Aretha Franklin | FOTO: youtube.com

Královna soulu Aretha Franklinová oznámila, že se chystá ve spolupráci se zpěvákem Steviem Wonderem nahrát své poslední album, a poté ukončí svou kariéru. Americká zpěvačka to řekla ve čtvrtek místním médiím, zhruba měsíc před svými 75. narozeninami.

„Bude to můj poslední rok,“ prohlásila diva v Detroitu v televizní stanici WDIV. Žena, která začala nahrávat první alba ve věku 14 let, uvedla, že je se svou kariérou velmi spokojená. Nadále ale chce trávit více času se svými vnoučaty.

Franklinová zpívala papeži i v Bílém domě. Držitelka 18 cen Grammy, která se proslavila hity jako „Amazing Grace“, „Respect“, „Think“ či „(You Make Me Feel Like) A Natural Woman“, ale v minulých letech musela některé koncerty zrušit z důvodu blíže neupřesněných zdravotních problémů.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]