Zrádci národa, přestaňte mávat českými vlajkami

Demonstrace Česká republika na 1. místě na Václavském náměstí v Praze (28. září 2022) (Zbyněk Pecák / se souhlasem autora)

Demonstrace Česká republika na 1. místě na Václavském náměstí v Praze (28. září 2022) | FOTO: Zbyněk Pecák / se souhlasem autora

Menšina našeho obyvatelstva, která chce položit vládu Petra Fialy a opustit struktury blahobytné a mírumilovné západní civilizace, si uspořádala další demonstraci. Dobrou zprávou je, že těch lidí bylo opravdu málo a že organizátoři dbali na relativně korektní průběh akce. Špatnou zprávou je, že něco tak odporného jako proruská demonstrace proběhne v této době pod sochou knížete, který reprezentuje křesťanskou a tím i evropskou kulturní orientaci naší země.

Těm lidem je naprosto lhostejné, že Putinova armáda pořádá krvavá jatka, vraždy civilistů, mučení a unášení malých dětí. Je jim naprosto lhostejné, že v čele Ruska stojí vražedná zločinecká sebranka. Oni chtějí levný plyn z Ruska. Chtějí, aby jim bylo teplo u televize.

(Týdeník FORUM)

Dívat se na tyto údajné vlastence, jak mávají českými vlajkami a bojují proti vládě a proti Evropské unii a NATO, je opravdu znechucující.

Je třeba jim říci do očí: Jak si vůbec dovolujete mávat vlajkami naší země ve chvíli, kdy tuto zemi zrazujete a sloužíte nepřátelskému a barbarskému režimu, který ohrožuje náš svět a neváhá nás vydírat hrozbou jaderné války? Co jste vůbec zač? Kde se berou vaše zrůdné postoje?

Nesouhlas s vládní politikou je nepochybně legitimní, kritika vlády patří k základním vymoženostem demokracie. Třebaže se naše vláda svým rozdáváním peněz již téměř podobá populistickým politikům. Ale z hlediska jisté části společnosti je asi populistická stále málo.

Dobře. Ale lidem, kteří zdaleka dorazili na Václavské náměstí, nejde vůbec o to, aby si vymohli vyšší sociální citlivost státu. Oni prostě hlavně chtějí změnit kurz a obrátit nás ze Západu na Východ. Chtějí udělat z naší země podobný hnůj, jakým je Lukašenkovo Bělorusko. A tváří se, že chudý a autoritářský hnůj je náš národní cíl. Není. Je to jen jejich cíl. Většina Čechů může třeba nadávat na vládu, ale nechce, aby Putin ovládal Ukrajinu a s ní i nás.

Český kníže svatý Václav plakal, když se díval na tu barbarskou hordu služebníků nového Hitlera. Podstatné je ale to, že je vás tak málo. Díky za to, Putinovi soudruzi.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články