Zvědaví Češi se ptají: Komu patří ta třetí noha na fotce Babiše juniora z prázdnin na Krymu?

Facebook

Z historie jsme celkem zvyklí, že na fotografiích známých lidí občas něco zmizí. U celebrit typu modelek a zpěvaček to celkem chápeme, mizí tukové vrstvy, vrásky, šedé vlasy. To je vlastně takové přiblížení se ideálu a uskutečnění lidského snu, aspoň na obrázku.

Pak ještě mizeli celí lidé. Z ikonické únorové fotky Klementa Gottwalda, jak na ní Gottwald oznamuje, že teď nastane rudé peklo, zmizel soudruh Vlado Clementis, který stál vedle něj. Soudruzi ho pak pověsili, takže by to nevypadalo moc optimisticky. Takto také mizeli různí lidé, co měli tu smůlu, že byli na fotografiích se Stalinem. Mizel tak postupně celý Leninův ústřední výbor, až zmizel celý.

Ale že by někdo přibýval? To se povedlo až teď, pokrok nezastavíš. Na již také slavné fotce Babiše juniora z prázdnin na Krymu je vidět, že za synem se vynořuje ještě jakási neznámá noha. Anatomicky není pravděpodobné, že by se jednalo o nohu Andreje mladšího. Patří tedy někomu jinému. Je to onen tajemný muž, který dodal na objedávku tajemnou slovanskou dívku? Nebo je to terapeutický brigádník Protopopov a slovanský kamarád a dohazovač fotí?

Pane premiére, odpovězte nám aspoň na tuto otázku a pak bude všechno už v pořádku a budete vládnout v pokoji do konce svých dnů!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner