Je zle, v boji za Rosatom komunisté vytáhli už i sudetské Němce

ČTK

Předseda Vojtěch Filip na sjezdu KSČM v Nymburce | FOTO: ČTK

Rozkaz zněl jasně! Reaktor u nás bude prostě ruský a zpátky ni krok. Komunisté budou stát na straně Moskvy, byť by tam vládli Vesmírní lidé.

Většina členů komunistické strany by na straně světové revoluce, kdyby náhodou nějaká byla, bojovala už spíš mávátky než kulomety a vedení strany by to sledovalo z dálky ze svých západních limuzín. Plamenné výzvy ale zaznívají pořád.

archiv

Dne 3. dubna to rozjel v Haló novinách s. Miroslav Kavij, člen VV ÚV KSČM za Plzeňský kraj a předseda KV KSČM. Vyjmenoval všechny nepřátele pokroku, protože to mají ve straně vždycky dobře zmapované: „Názory ‚starých známých rusofobů‘, vůdkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové či senátora Pavla Fischera, již nikoho nepřekvapí. Stejně jako šéfa ODS Petra Fialy, bijícího tentokrát na poplach svým komentářem, že ‚Babišova vláda hazarduje s bezpečností ČR, a to musí podzimní volby ukončit!‘“

Pak se tam líčí, jak se celý svět s Ruskem objímá, kromě tedy amerických imperialistů: „Zatímco Německo navzdory pokračujícím sankcím ze strany USA pokračuje s ruskou společností Gazprom na dokončení a spuštění nového plynovodu Nord Stream 2 a ruská strana podepisuje dohody s Německem, Francií, Španělskem a dalšími státy na výrobu vakcíny Sputnik V, Česká republika ‚upevňuje‘ své postavení koloniálního státu vůči Západu.  Vše s přispěním BIS a Koudelky vyznamenaného CIA, plnícího do puntíku její příkazy, či SÚKL ‚bránící‘ schválení očkovacích vakcín dodaných ruskou stranou.“

A teď poslední úder, už jsme na to čekali: „Ohrožením pro tento stát, pane profesore Fialo, není ruská společnost Rosněft, ale politici Vašeho kalibru ve službách cizích západních mocností. Ve Vašem případě navíc ‚poskoci‘ Sudetoněmeckého landsmanšaftu!“

cs.wikipedia.org

Pak už se v tom článku dál nic nepíše. Kdybyste snad čekali na nějakou pointu, tohle vám musí stačit. Fakt je, že zlí sudeťáci už tady nějakou dobu nebyli, tak se nám pomalu začalo stýskat. Ještě by to tedy chtělo doplnit o zdegenerovanou šlechtu a tmářskou církev, ale my si počkáme, ono to přijde.

Když jsme ale u těch poskoků, soudruzi, byli jste to vy, kdo se věšel mezi sebou navzájem, když přišel příkaz z Moskvy. Pak jste se zase vzájemně vylučovali ze strany, protože to chtěl nejvyšší soudruh v Kremlu. Pak nejvyšší soudruh skonal a zjistilo se, že za něj byla vlastně stagnace, tak jste souhlasili s tím, že byla stagnace a musí se znova a lépe a efektivněji. Pak skončil poslední soudruh, kterého jste také líbali a klaněli se mu, a odhalili jste, že vlastně zradil SSSR. Kdyby teď svrhli momentálního soudruha, co je zrovna pán, a místo něj nastoupil moskevský patriarcha řízený nějakými generály, zjistíte, že je třeba líbat ikony.

Nám by to bylo celkem jedno, my se rádi podíváme na to, jak probíhá kulturně-antropologický vývoj vašeho kmene, ale nechtěli byste si pro své experimenty najít nějaké území někde daleko na Východě, kde by to už nepáchalo žádné škody? Svého bývalého spolusoudruha Babiše, jehož vládu držíte několik let nad vodou, si můžete vzít s sebou. On rád řeší krize, a protože tam, kde se vyskytnete, je to vždycky jedna krize za druhou, přišli byste si všichni na své.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner