Landovi fanoušci jsou nadšeni, jak se mu povedl útok na hygieny

Daniel Landa (ČTK)

Daniel Landa | FOTO: ČTK

Zpěvák Daniel Landa vyzval lidi, aby zahltili hygienické stanice. Na webu vyhlásil údajný „občanský odpor“. Podle něj by lidé měli využít zákon o právu na informace, který státním orgánům nařizuje na žádost odpovědět na dotazy a odpověď poslat poštou. Výsledkem bylo zahlcení počítačových serverů a web přestal fungovat. Jedná se o jasný kyberútok na státní instituci. Landovi fanoušci v tom ale problém nevidí.

O Landově pochybné akci psal na webu FORUM 24 Jiří X. Doležal. „Landovy“ e-maily se dožadují informací o počtech udělených karantén a o tom, kolik z nich se týkalo žáků jednotlivých stupňů škol. 

Že se „landovci“ nevyskytují se svým pokřikem jenom na našem facebooku, je patrné třeba z toho, jak reagovali na facebookových stránkách Hospodářských novin, kde byla o tomto pochybném činu zveřejněna zpráva.

Citujeme bez jazykových úprav:

  • Vynikající sabotáž. Landovi držím všechny pěsti. Landa na Hrad!
  • Nyní probíhá hon na neočkované, strčte si ty smrtelné koktejly do řitě. Naše vlàda rozhoduje o nás, bez nás, budou se bát lidu a oprávněně. Máme toho dost! Týdeník FORUM (Lucie Batková / FORUM 24)
  • Hygiena zachraňuje životy? A to je chodí zachraňovat do hospod buzerací zdravých lidí? Možná je zachraňuje vládě, ale lidem těžko.
  • To co se děje teď je odporné, ten hon na neočkované. Tohle je jen přiměřená reakce na danou situaci.
  • To je skandální, tak stát láskyplně zavaluje občany jedním nezákonným nařízením za druhým, a proti tomu se postaví takový rebel, co si laskavosti státní mašinerie neváží.
  • Hlavně očkovaní, budou mít časem opravdu velké zdravotní problémy, protože přijdou další mutace Covid 19 to je vědecky potvrzeno, stačí si dohledat informace. A na tyhle mutace očkování nezafunguje ani náhodou, naopak… Lidé budou mít vážně problémy se zdravím.
  • Takhle se na ně musí, aspoň nemají čas na kraviny, ještě je navštěvovat u domů kde bydlí a být jím pořád za zadkem, ať vědí jaké to je, být pod tlakem. Jednají a rozhodují o státě, tak ať jsou za rozhodnutí zodpovědní. Stojím za Landou.

Najdou se ovšem lidé, kteří nepodlehli pandemii takzvaného „selského rozumu“ (názory sedláka z poloviny 19. století na moderní medicínu) a vyjádřili se po svém.

Dárkové předplatné Týdeníku FORUM (FORUM 24)
  • Přijde mi že nejvíc lidí pociťuje obavy z vakcíny ta skupina, která teď nemůže svobodně chodit do hospody. Ale mít strach si nechat píchnout do těla nějakou sračku, když denně leju mi přijde fakt napalici ? Myslím si že očkování proti covidu je mnohem bezpečnější než takový Volný blok, KSČM, ANO, SPD i sám Landa.
  • Srab … hygienici jen dělají svou práci, ať se frajer s právníky pustí do těch, co to všechno vymýšlí…
  • Že je Landa rád na výsluní je známé. A že zatím podělal skoro všechno, do čeho se pustil, taky. A tenhle jeho kousek je fakt neuvěřitelná stupidita.

Když se říká, že „hlas lidu, hlas Boží“, musíme vzít v úvahu, že to vypadá, že těch bohů je zřejmě víc a každá část lidu se obrací k tomu svému. Někteří bohové jsou ovšem zřejmě více mdlého rozumu než jiní. Nebudeme raději zabrušovat do teologických úvah, jestli jsou to ještě bohové.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]