Novotný píše Babišově poslankyni: Jsi politická nula a estébákova služka

Eric Drooker

Řeporyjský starosta Pavel Novotný po článku deníku FORUM 24 zareagoval na slova poslankyně hnutí ANO Barbory Kořanové, která odsoudila jeho vyjadřování. Politik ODS napsal Kořanové dopis, kde zhodnotil její fungování jako političky a poslankyně, a pro ostrá slova nešel daleko.

Kořanová se nad Novotným pohoršila po vysílání pořadu Aréna Jaromíra Soukupa na TV Barrandov. Tam si známý starosta nebral servítky a o svých protivnících, Jaroslavu Foldynovi a Leo Luzarovi, prohlašoval, že jde o kolaboranty, košťata a tak dále.

Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS)  (FB)

Poslouchat, jak člověk, který je považován za politika, nazývá v televizním přenosu své oponenty šmejdy, kolaboranty, bolševickou a zrádcovskou lůzou, je vážně silná káva. Moralizovat a poučovat umíte, alespoň před médii, tak to zkuste i před vlastním prahem,“ napsala Kořanová. Uživatelé Twitteru, ale stejně tak text deníku FORUM 24 jí připomněli kauzy premiéra Andreje Babiše.

Novotný nejprve napsání dopisu avizoval takto: „Už jsem chtěl domů, ale mám sváteční náladu, a tak napíšu paní Kořanové, skutečné politické nule, dopis a hned se pohoním na Twitteru. A pošlu tam jednu ,slepici‘, mám na to za dnešní pracovní nasazení právo.“ Celý text vzkazu poslankyni Kořanové zveřejňujeme níže.

Vážená paní poslankyně, 

že jste v zásadě husa, jsem věděl dávno, mám u vás na klubu pár přátel. Že Vás dvakrát nezvolili ani na obvodě a dostala jste se do zastupitelstva v Ortelově jen díky odstupujícím kolegům ze slavné plzeňské buňky ANO, je legrační už tím, že nic jiného zajímavého o vás známo není a nebude. Že jste byla zvolena ze 4. místa do PS, není zásluhou Vaší, ale Máry Prchala a charismatu zločince, kterému sloužíte, to je zjevné. Skutečně v tomto medailonku nevidím vstupenku do VIP klubu těch, co si na mně mohou honit lajky, či dokonce takto nakonec donutit někoho, aby je konečně citoval. 

Prosím Vás, nebuďte drzá, a až se zítra probudíte z dnešní sedmičky bílého, dejte si facku. Kde berete se svou „politickou kariérou“ drzost psát o váženém panu představeném Řeporyjí, že je „považován za politika“. To si nějaká zoufalá, bezejmenná nula s magisterským titulem z Plzně z oněch slavných let, co ji vzali na kandidátku jen proto, že je blond (a pro svá věčná nezvolení a bezvýznamnost ještě nestihla nic ukrást či podělat), prostě nemůže dovolit. 

A dále. Fešando, co si to dovoluješ (budu ti prostě tykat, sorry, ty mi samozřejmě dál vykej, ještě toho trochu) coby exponentka hnutí ANO vůbec vyslovit „zametání před vlastním prahem“. Že se nestydíš, hanbářko ubohá, trapná. Nohsledko, co kdyby jí její Pán Andrej řekl: „Hele, no ty, služtičko tam vzadu, teď mi políbíš nohu a potom půjdeš a pro mé obveselení a přízeň skočíš támhle z toho posedu do toho hnoje dole, ale ne na střed, do těch kravinců nalevo, dělej!“, tak loutkář ani nedořekne větu a už jsi v šipce. 

Obrana před Babišem (FORUM 24)

Naposledy sis mě vzala do huby v médiích nejen do doby, než odprosíš všechny blízké a Boha za své morální selhání a mlčení! Neuvěřitelná drzost, a to jsem fakt zvyklý přijímat kritiku. Prosím tě, ty nejen že jsi politicky naprosto neschopná, ty jsi nic nepředvedla ani ve sféře mimopolitické. Tvoje CV vypadá na první dobrou tak, že jsi byla ráda za práci referentky v rodinné firmě, dělala sama na sebe, volby jsi v životě netrefila, politicky v regionu jsi ten typ, co má na čele napsáno „nevolitelné fiasko“, a budeš si brát do huby mě? Neuvěřitelné! 

Koukej se probrat a sypej s tím dopisem za loutkářem, chci, aby si přečetl, co má ve Sněmovně za nestoudné vemínko. Já obdivuji toho Prchala. Pracovat s materiálem, jako jsi ty, to musí být tortura. Bože, už za tohle si – vím, nevypadá to – to peklo nezaslouží. Dobře, zaslouží, ale ne kotel s Babišem.

Vše, co jsem napsal a řekl o těch bolševických a kolaborantských ubožácích, je pravda! Ztělesněná lež je tvůj šéf. Ty sama jsi v zásadě neschopná, nezajímavá a nevolitelná politická nula a jen díky mému věhlasu a jménu ti vůbec bylo umožněno něco říct do sdělovacích prostředků. Přestaň na mně parazitovat, zajeď, a jsem jen rád, že si předtím vyzkoušíš ten pocit jít žalovat s dopisem a žádat akci, která skončí stejným fiaskem (já ti vzkážu znovu veřejně, že jsi slepice a máš jít do zadele, a ty se půjdeš vybrečet na záchod, ostatně jsi od toho pár hodin, hele, to jsem věštec, co?) jako tvé pokusy oslovit voliče ve volebním obvodu Plzeň 2 Slovany, kde by dle mého zvolili i kozí hlavu s pavoučíma nohama a logem KSČM na čele, kdyby dostala originální nápad ve volební kampani. Mě s blond vlasy nezvolit za ANO v Plzni 2 Slovany, tak skuhrám u pana Novotného o rady, proč se nejít zabít. 

Neuvěřitelná drzost! Ať se to neopakuje! Příště ti fakt pošlu fakturu, to si nezvykej, tohle! 

A nepiš mi! Nemám čas, nezajímá mě to, tvůj názor nemá žádnou relevanci, jsi hlasovací košťátko, nikoho nezajímáš, nikdo tě neposlouchá, nic z toho nebude! Zeptej se Máry, nic sama už nevymýšlej!

Dokud něco nedokážeš, nebo tě nezačnou brát vážně alespoň Slovany, nebo kde tě to nezvolili, tak si mě vůbec neber do pusy. Já jsem vážený starosta Řeporyjí a celebrita, kdežto ty bezejmenná politická nula a služka estébáka, který zneužívá státní aparát ke zlodějnám a jeho odchod do politického důchodu (případně věčných lovišť apod.) je v zájmu České republiky. 

Nebohá Plzeň, rodiště mé maminky. Takové krásné město. Ale také Ortel, Limberský a … jak že se to jmenuješ.. A není to jedno? Je! Táhni mi z očí, slípko drzá!

S vlažným a i tak předstíraným pozdravem a v jistotě, že máme jasno,

Pavel Novotný

Starosta MČ Praha Řeporyje 

P. S. pro Máru Prchala: Tywe, co je to za husopasku? To má z toho, že jednou zkusila něco formulovat směrem „ven“ samostatně. Hele, tu bys v těch Slovanech nedostal na národní výbor ani ty. Strašný!!!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články