Prodavačka s oděvy se podělila o drsný zážitek z kabinky

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Zkušební kabinka je místo, kde člověk zažívá intimní chvíle, a rozhodně si ji nespojuje s ničím, o čem by nechtěl ani slyšet. Po zážitku, který popsala bývalá prodavačka z vyhlášené sítě obchodů s módou, však už budete do kabinky vcházet s nedůvěrou. Příběh přinesl deník The Daily Mirror.

Georgia Pontonová začala pro společnost Primark pracovat hned, jak dokončila vysokou školu. Pro mladou dívku byl víkendový přivýdělek v populárním obchodě vítanou finanční injekcí. Navíc si odnesla zkušenosti, o něž se nyní dělí s uživateli TikToku.

Eric Drooker

V jednom z příspěvků na sociální síti Georgia zavzpomínala na chvíle, kdy byla přidělena do sekce se zbožím pro dámy. „Pracovala jsem v oddělení podprsenek a jednoho dne jsem musela vyndat ty, které byly ve zkušebně, a vrátit je zpátky do regálů,“ říká jedenadvacetiletá dívka.

„Udělala jsem to jako vždycky. Vzala jsem podprsenky z kabinky a začala je ukládat. Najednou jsem ovšem ucítila divný zápach. Připomínalo mi to pach z cigaret,“ vysvětluje Georgia s tím, že se snažila rychle zboží vrátit na místo, aby si nikdo nestěžoval na neuklizenou kabinku. 

Pak jí došlo, odkud se zápach line. „Někdo si vyměnil svou starou podprsenku za novou z obchodu. Další zákazníci si toho samozřejmě nevšimli,“ vysvětluje bývalá prodavačka. „Takové věci se tam stávaly,“ dodává. Zároveň ujistila zákazníky navštěvovaného obchodu, že zboží, které zde zanechají nenechaví nakupující, nepřijde do oběhu.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články