Soudružce z komise mládeže KSČM se dělá špatně z Mašínů

Josef Mašín (ČTK)

Josef Mašín | FOTO: ČTK

Soudružka Petra Prokšanová, místopředsedkyně Komise mládeže KV KSČM Praha, si ve stranickém tisku Haló noviny postěžovala, že se jí dělá špatně z činnosti odbojové skupiny bratrů Mašínů. „Takové hrdiny dnešní doba vzývá, vyznamenává, bere si za vzory – vrahy, jakými bratři Mašínové bezesporu byli. Slušnému člověku s trochou citu se však musí přinejmenším zvedat žaludek,“ píše soudružka místopředsedkyně.

A má pravdu. Dnešní doba si bratry Mašíny bere za vzor. Musíme si totiž vážit hrdinů. Těch, kteří se nebáli brutálnímu režimu tvrdě odpovědět. Soudružka Prokšanová se slzou v oku v textu popisuje, jak zemřel esenbák Honzátko, otec dvou dětí. To ano, ovšem Milada Horáková měla také dceru. Heliodor Píka měl také syna. A ty tisíce dalších lidí, které komunisté zabili, nebo jim zničili životy, tak ty také měly děti.

Soudružka místopředsedkyně se v textu loučí naprosto vystihujícím odstavcem: „Zločiny vrahů a lupičů nesmí být zapomenuty, nesmí být ani relativizovány. Vrah zůstane vrahem a ztráta lidského života nenahraditelnou. My nezapomeneme.“ A má opět pravdu. Nezapomeneme na zločiny vrahů a komunistů z KSČ. Vrazi z KSČ zůstanou navždy vrahy.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články