Babiš ani Okamura nezmizeli. Řekněte jim svůj názor v originálním tričku

Hokejová legenda Jiří Hrdina v tričku Bez Babiše a Okamury bude nejlíp! (FORUM 24)

Hokejová legenda Jiří Hrdina v tričku Bez Babiše a Okamury bude nejlíp! | FOTO: FORUM 24

I přesto, že v prezidentských volbách zvítězil Petr Pavel, populisté v podobě Andreje Babiše a Tomia Okamury nikam nezmizeli. Nyní máte šanci svému okolí říct, co si o nich myslíte. Vezměte si na sebe tričko s nápisem „Bez Babiše a Okamury bude nejlíp“. Je o ně obrovský zájem, tak neváhejte a objednejte si ho hned teď v našem eshopu FORUM.

Trička vznikla jako reakce na billboardy Andreje Babiše a později Tomia Okamury. Každý z nich tvrdil, že za něj bylo, případně bude líp. My si ale myslíme, že nejlíp bude, až na politické scéně nebude Česko ohrožovat ani jeden z nich. Co vy na to? Chcete to také říci světu?

Co vy na to? Chcete dát najevo svůj názor? Tak neváhejte a objednávejte. Navíc podpoříte nezávislou žurnalistiku.

TRIČKA OBJEDNÁVEJTE ZDE

Tričko nabízíme ve třech pánských velikostech (L, XL a XXL) a třech dámských velikostech (M, L a XL).

Originální trička objednávejte zde a podívejte se i na naše knihy. Co nabízíme? V zemi babišismu a buranokracie, Češi mezi pravdou a lží od Pavla Šafra nebo něco od Jaroslava Kmenty. Je z čeho vybírat!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články