Nové číslo Revue FORUM: Rozhovor s Tomášem Halíkem či zhodnocení roku 2019

()

Jaký byl rok 2019? Na to odpovídají osobnosti v anketě Revue FORUM. Co je nejvíce zklamalo a co naopak potěšilo? Za pomalu končícím rokem se ohlížíme v novém čísle Revue FORUM. To ale není zdaleka všechno.

V Revue FORUM najdete velký rozhovor s Tomášem Halíkem. O církvi, o Evropské unii, o Karlu Gottovi nebo třeba o tom, jak zvládá množství nenávistných vzkazů, které dostává. A jak dosáhnout smíření alespoň o Vánocích?

PŘEDPLATNÉ REVUE FORUM

Hovořili jsme také s novinářem Ondřejem Neumannem, který spolu s kolegy ze serveru Hlídací pes napsal knihu o českých médiích po roce 1989. A v Revue FORUM najdete i interview s Markétou Pekarovou Adamovou, novou předsedkyní TOP 09.

Ani to není všechno! Můžete si přečíst řadu aktuálních komentářů, v kultuře najdete 30 nejlepších českých filmů a seriálů za posledních 30 let a vzpomínáme také na zvolení Václava Havla prezidentem 29. prosince 1989.

Stojí to za to. Ptejte se v trafikách nebo čtěte elektronicky ZDE.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]