Podvádějící dívku práskl jejímu příteli sám milenec. Vzkaz mu nechal na skvělém místě

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Žádný muž by doma nechtěl partnerku, která ho podvádí. Otázka, zda je lepší na to přijít hned, nebo si nechat roky růst parohy, zřejmě nemá uspokojující odpověď. Že se ovšem milenec udá sám jako v případě, o němž píše The Sun, je neskutečné.

Přesto se to přihodilo muži, jemuž partnerka zahnula, když nebyl doma. Patrně by na zálet své přítelkyně nikdy nepřišel, kdyby nenašel vzkaz na nejgeniálnějším místě, které pro něj šlo najít. Moje holka mě podvedla, když jsem byl mimo město, a ten kluk mi nechal tenhle vzkaz, svěřil se obelhaný muž na TikToku.

A kam že lísteček schoval? Umístil ho pod záchodové prkénko, aby měl jistotu, že si ho přečte až ten, pro nějž byl určen.

@kingmal_27

#ConjuringHorror #xyzbca #TeamUSATryout #viral #foryoupage #Kingmal27 #memeking #fyp #memes #makethisgoviral #foryoupagе #foryou #cheaterswillcheat

♬ original sound – Big8UpCEO🖤

Ta holka mi až ráno po všem řekla, že má přítele, napsal nechtěný návštěvník bytu. “Promiň, že ti to říkám takhle, ale na tvém místě bych to chtěl vědět. Sorry, brácho, dodal.

Těžko říct, jestli jde takový skutek ocenit v momentě, kdy kvůli tomu zjistíte, že vás vaše dívka podvedla. Postupem času je ovšem třeba uznat, že výběr místa, kde bylo udání umístěno, byl skutečně brilantní. Ve výsledku i nepříjemná zpráva zřejmě podvedenému muži nakonec posloužila a vyvedla ho tak ze vztahu, který neměl perspektivu. 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články