Tomáš Čermák nadává „Židovi Zielenskému“ a chválí ruskou armádu na Ukrajině

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Nedávno odsoudili do vězení muže, kteří na internetu nabízeli k prodeji chráněné brouky. Takže můžeme považovat za prokázané, že se policie umí na netu orientovat, a pokud zaznamená protizákonné jednání, umí na základě informací z netu jednat. Proto nechápu, že je dosud na svobodě člověk, který na facebook plive antisemitské nadávky a chválí Putina za válku na Ukrajině. Je na svobodě a škodí dál, přestože jej už stíhají za podněcování k násilí. Proč nesedí?

O antivaxerovi a později ruském švábovi Tomáši Čermákovi jsem již psal. Je to neveselé čtení, patří k té nejnižší vrstvě antivaxerského bahna.  Zároveň není pochyb o tom, že je komerčním antivaxerem. Na profilu na facebooku má číslo účtu, kam mu mají lidé za jeho boj proti očkování posílat peníze. Jeho činnost na facebooku nyní přesáhla meze, které je možné v demokratické společnosti tolerovat, aby ta společnost demokratickou zůstala. Lež, pomluvy, antisemitismus a falešná obvinění ve veřejném prostoru totiž demokracii rozvracejí stejně spolehlivě jako korupce či populismus vlády.

(Týdeník FORUM)

Ani stíhání nestačí

Čermák se již angažoval v boji proti epidemické hygieně a vakcinaci tak silně, že jej má v práci Policie ČR. Především ten člověk zcela otevřeně vytváří a šíří nebezpečné dezinformace, hoaxy. Manipulátoři.cz o něm píší: „Tomáš Čermák se stal známým například videem, ve kterém tvrdí, že z očkovacího centra na Chodově odvezli záchranáři ženu po očkování proti covid-19. Z videa však není vůbec zřejmé, že ženu odváží z očkovacího centra. Kontaktovali jsme proto obchodní centrum Westfield Chodov i provozovatele očkovacího centra. „V inkriminovaný den byla do našeho centra zavolána záchranná služba, poté co se jedné ze zákaznic udělalo nevolno v jedné z prodejen,“ řekl nám telefonicky Václav Kolomazník za obchodní centrum Westfield Chodov. Očkovací centrum provozuje nemocnice IKEM v Krči. „Nemáme informace, že by někdo v našem očkovacím centru zkolaboval,“ bylo nám řečeno telefonicky.  Video bylo následně facebookem staženo.“

Už za tento veselý kousek měl jít před soud, a to nejlépe ve zrychleném řízení. Čím dříve po trestném skutku trest přijde, tím je účinnější. V jeho činnosti mu však nikdo nezabránil. Aktuálně.cz jej představuje v úplnosti:

Ruský diktátor Vladimir Putin (ČTK/ABACA/Jacovides Dominique/Pool/ABACA)

„Pronásledoval a slovně napadal zdravotníky a sbíral za to peníze. Policie ho teď podle zjištění Aktuálně.cz obvinila z podpory a propagace terorismu.  Hrozí mu 15 let vězení. V sobotu 5. února ve 23.07 hodin na facebooku spustil živé vysílání. Měl téměř pět tisíc přátel a sledujících. A povídal:  „Je to pro všechny opravdové bojovníky, kteří se s tím nechtějí s**t. Myslíte si, že se to zvrátí, když se budou dělat pokojné demonstrace? My to potřebujeme vzít tvrdou cestou. Nemůžeme furt chodit někam protestovat, mrznout tam jako blázni. Potřebujeme je vzít za držku. Musíme se nastartovat a nakopnout k radikálnímu odboji. Zbavíme se těch vyžranců jednou provždy. Nastolíme si tady vlastní pořádek, vlastní zákony pro všechny. Potřebujeme nezávislou armádu nás lidí a rozkopeme je na s*ačku. Musíme těm dobytkům zarazit tipec, ale brutálně, jinak se z toho tady po***eme.“ Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) Čermáka zadržela  a  obvinila z podpory a propagace terorismu, uvádějí zdroje Aktuálně.cz. Protože čin podle obvinění spáchal za pomoci internetu, hrozí mu až 15 let vězení.“

Nestačilo…

Pan Čermák se zjevně ze svého stíhání nepoučil a ještě o něco přitvrdil. V jeho novém FB projevu, který zveřejňuje na FB účtu „Mistr blokovaný,“ je už zcela otevřeně antisemitský. A tvrdí, že Američané chtěli pomocí na Ukrajině vyvinutých biologických zbraní vyhubit Evropany. Cituji doslova, i s volevole vulgarismy, kterými je Čermákův projev znečištěn.

Volodymyr Zelenskyj (ČTK/AP)

Prodávali tam (má na mysli Ukrajinu) lidský orgány vlastně z mrtvejch těl, ty vole, prostě dělali tam nehorázný prasečiny, psychopati, ty vole, vyfetovaný, Zielinský, Žid, ty vole, všichni vole. On říkal, že tam ty laboratoře dělaly vlastně experimenty s covidem. Zkoušeli vlastně kombinovat s virusem spalniček, aby to mělo o osmdesát pět let vyšší smrtnost. Bylo to připravený, že vlastně budou další a další mutace. Bylo to vlastně připravený, že to mělo původně zabíjet ty Evropany. Nás Evropany. Ty hajzlové americký tady páchají zločiny jak prase, vole.

Jasně, vole, a dozvěděl ses to v kravíně od ostatních čeledínů, viď!

Idiotismy kolem covidu by již zaplnily rozsáhlou knihovnu, tak Čermák jen rozšířil sortiment covidových plků. Mnohem závažnější však je, že vychvaluje ruskou vojenskou agresi: „Dělá tam záslužnou práci, ruská armáda, Vladimir Putin prostě ví, co má dělat.“ Pak hovoří o brutálních lockdownech v komunistické Číně, a navazuje: „To chcete, aby tady bylo? Aby nám od září začli brát majetky, brali nám děti, všechno zakazovali, dávali nám pokuty, zavírali nás, totální otročina, ty vole. Takže ten, kdo si myslí, vole, že Rusko je něco špatnýho nebo věří těm sračkám, co nám tady říkají tyhlety zaprodaný prašivý média, ty vole.“

Jedním z důvodů, proč soud uvaluje na pachatele trestné činnosti vazbu, je ten, aby pachatel ve své činnosti nepokračoval. Tomáš Čermák nejenže v činnosti pokračuje, ale dokonce rozšířil působnost. Kde je policie? Hledá prodejce chráněného brouka?

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články